| Insurgent a întrebat:

Ce parere aveti despre ciocolata(drog) >:?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ador ciocolata love struck
pentru mine e ca un drog!
nu ma pot abtine happy

bye-bye

| Luannah a răspuns:

Nu am incercat, desii am vrut sa fac rost si nu am putut. Poate imi raspunzi tu la intrebare, ai testat-o deja?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu este asa de sanatoasa

| lorac_8503 a răspuns:

Ciocolata? Hmmm, buna intrebare. Nu ai cu cine sa o imparti? pentru ca dupa genul intrebari, esti o fata care nu stie ce sa faca, cu kg care s-ar lipi dupa ce consuma o ciocolata, pe care a-r minca-o si cu ochii. Nu realizez virsta ta pentru a-ti oferii un raspus. Deoarece ciocolata are diferite reactii, care se manifesta diferit de la o persoana la alta dar si de la o virsta la alta precum si de starea de de spirit a momentului cind consumi ciocolata.
Spre exemplu uni maninca ciocolata ca pe un desert. Alti ca sa se linisteasca, altii ca sa acumuleze energie, deci! daca nu esti mai explicita... Asta este. Serios, fi maiexplicita deoarece contextul problemei este amplu, sau efectiv doar vrei sa faci conversatie si ai aruncat o piatra in balta.
cu stima Carol