| anonim_4396 a întrebat:

Acum suntem controlati de acta?

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

ACTA a cazut demult si nici nu avea sanse prea mari.La ora actuala nu exista nici o lege care sa oblige furnizori de internet sa-si monitorizeze clienti si sa comunice datele lor atutoritatilor competente in caz de frauda, probabil nici nu va exista...

| LonelyLoner92 a răspuns:

Din fericire nu. ACTA nu s-a votat in parlamentul european deci poti sta linistit ca nu iti vede nimeni ceea ce ai in calculator.

| Alin13 a răspuns:

Nu pentru ca ea nu sa discutat inca in parlament urmeaza in lunile urmatoare stai linistit (a)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, a cazut acum 2 luni in toata europa