| loskow a întrebat:

Ce putem face sa nu fie aprobata ACTA in UE si sa nu fim controlati de ei si in plus cum putem sa ii facem sa renunte? ca e vorba de parlamentul european si tineretul din ziua de azi care nu o sa mai aiba parte de libertate, inclusiv eu

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu esti la zi cu informatia. Tratatul ACTA a fost respins de Parlamentul European inca din 4 iulie a.c. Numai bine!

| mgtow a răspuns:

Nu va exista asa ceva pentru ca sant zvonuri care merg ca prin barfele babelor in lumea mondena. Internetul va fi gratuit pana ne ducem toti in gaura neagra sau poate satelitul va ajunge primul acolo.

| florinmarius20 a răspuns:

Pai, ganditi-va si dvs., pe de o parte aveti insemn nazist si asta presupune perfectiune si pe de alta promovati infractionalitatea.Ori internautii fac glume cu totii ori nu realizati ce faceti.happy

| loskow explică (pentru florinmarius20):

DACA ACTA va ajunge la putere atunci ce o sa va faceti oameni buni?