| Sappho a întrebat:

Admitere Cluj /drept 2013? careva?

3 răspunsuri:
| xAnda a răspuns:

Da, eu!

| Sappho explică (pentru xAnda):

Te pregatesti cumva? adica eu nu am gasit materiale sau ceva si imi e cam frica de admitre

| xAnda a răspuns (pentru Sappho):

Asta e si beleaua mea! Nimic in afara de varianta model de pe site, nimic pe net. Stiu ca ei zic ca nu e nevoie sa știm ceva anume pentru a rezolva testul in afara de cerintele date insa eu as vrea sa lucrez, mai ales textele cu întrebări:-s unul era destul de dubios. Daca vrei sa discutam mai mult imi poti da un e-mail/add pe mess la adresa laara13@yahoo.com