| destin a întrebat:

After shave balsam vs after shave parfum

Sa va aud.Incep eu: After shave balsambig grin

3 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Metoda impotriva iritatiilor este cam asa:foloseste pentru barbierit gel FOR MEN de la Avon si dupa, foloseste spirt medicinal dupa care se clateste pe fata cu apa rece, niciodata calda.Acum depinde si de tenul fiecaruia si cat de repede se poate irita orice ar folosi.

| cretzufinish a răspuns:

Eu sunt fata dar prefer after shave balsam atat pentru baieti cat si pentru mine (nu ma rad pe fata ci in alte locuri mai sensibile). big grin Avantaje: e mai cremos, nu curge, e mai parfumat, nu irita precum parfumul care are in compozitie alcool.

| FineBroAndy a răspuns:

Si eu la fel happy