| MoNy_5223 a întrebat:

Ai chinchilla? Ce nume i-ai pus sau i-ai pune
Pe al meu il cheama Maxi... e asa dragut

Răspuns Câştigător
| stefan31 a răspuns:

Am eu o chinchila o cheama Pinky si este foarte draguta. O am de aprx. un an.

4 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Vreau si eu o chinchilla.in fiecare zi cand merg la cumparaturi, plnag langa cusca cu chinchilla.tot de atatea ori imi promite iubi ca mi-o cumpara. dar locuim cu chirie si nu avem voiecrying(((((((((((((... orc mjalex mi-a dat o idee super. daca o sa-mi cumpar chinchilla o sa-i pun numele de buf:X:X::Xsuna... dulcelaughing?

| BOGDAN a răspuns:

Maxima

| mjalex98 a răspuns:

Nu am chinchila. Aveam 2 hamsteri dar se bateau asa ca am dat unul din ei.Pe cea care am dato se nume bella si pe cel care il am acum il cheama buf(mereu cade in cap)sunt foarte draguti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sisi