| AbBsstrrAct a întrebat:

Salut din nou! Stiu ca e cam ciudat, dar ce nume imi pot pune la contul` de facebook daca ma cheama Anca? Ceva dragut.

6 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună!
Nu-ți recomand numele de pițipoance :,, Ankutzza Thaa, Ankutza Bah ".
Poți să-ți pui numele tău complet (nume, prenume) sau o poreclă de a ta.
Sau dacă ai un star de care -ți place poți să-ți pui numele lui de familie. De exemplu Taylor Lautner - Anca Lautner sau mă rog.
Sper că ți-am dat niște sfaturi folositoare!

| ItIsAlright a răspuns:

Ankutza love. Sau nu stiu...

| Dafii a răspuns:

Ce ai zice să eviţi numele de piţipoance? Pune-ţi Anca urmat de cel de-al doilea prenume şi în paranteză porecla. De ce să iîi pui cu love sau thaa sau bns sau alte tâmpenii. Singurul care ar merge ar fi Ancuţa Mrrr, care e destul de ok. Restul cu Thaaa, Bns, Dolceata sau alte porcarii te fac să pari piţipoancă. Pune-ţ numele tău şi gata. Fundă?

| emmacool a răspuns:

Ancutza Thaa love struck sau Ancutza Dulcik
Ma rog gandeste-te tu la ce ti-ar placea. Funda? happy

| Sysi a răspuns:

Pai poti sa pui numele tau, Ancuta, porecla ta sau poti sa mai pui..cum iti spun prietenii.

| Papusica1997 a răspuns:

Anca Officyal Bns! bns -bine's :* sper ca te-am ajutat.pup