| NevăstuicăxD a întrebat:

Ai dat vreo teză? Dacă da ce note ai luat?

14 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca, in total, am dat vreo suta de teze. Dar, cine mai tine minte ce note am luat? A trecut ceva timp. laughing

| justitiarul a răspuns (pentru ardnaxur1961):

laughingCe copii destepti exista pe TPU, teacher.Nici nu stiai tu!

| Ramonaaaa a răspuns:

Păi am dat teză la latină şi la română.Nu ni le-a adus încă deci pot doar să îmi dau cu presupusul.La latină, sper că am făcut in jur de 8 având in vedere că este grea şi o detest şi la română sper la 10 pentru că am scris 5 pagini şi cred că m-am descurcat.

| BRG a răspuns:

Numai note de 10.

| Tourniquet a răspuns:

La romana am dat pe 17, iar la matematica miercuri. laughing O sa ni le aduca dupa 1 decembrie.

| NevăstuicăxD explică (pentru Tourniquet):

Şi noi am dat miercuri dar ni le aduce luni

| ewygirl a răspuns:

Sunt in clasa a VIII-a deci, DA am dat.
Notele au fost bune.satisfacatoare happy (8 fiind cea mai mica)

| NevăstuicăxD explică (pentru ewygirl):

Bravo ţie.Eu am dat doar la română/matematică şi doar la română ne-a adus.Ghici,am luat 9, 50

| Graphee a răspuns (pentru NevăstuicăxD):

- Bravo ţie, dacă ai luat chiar 9, 50. happy

| NevăstuicăxD explică (pentru Graphee):

Mulţam happy

| ewygirl a răspuns:

Felicitari! happy

| NevăstuicăxD explică (pentru ewygirl):

Yep,mulţam :3.Dar tu cât ai luat, exact?

| alexeanca a răspuns:

Da.Am luat 12 la toate! Ma crezi?

| AndreeaAS a răspuns:

Da, la romana si am luat 9.90 ca nu am pus niste virgule.