| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Ai fost vreodata beat/a la munca/scoala? Daca da, cum a fost?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am fumat marijuana cand eram in liceu si ma apucat rasul la ora de matematica

| Celcestietot a răspuns:

Absolut deloc + ca nu este moral sa te imbeti.

| SilentRain a răspuns:

Nop

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

N-am fost, never ever laughing nu că aș fi vreo sfântă, dar o dată era ziua de naștere a unui flăcău mai mare cu un an decât mine. Și colegii mei s-au dus și nu m-au invitat. În fine, au făcut câteva chestii la „beție" pentru care au fost certați destul de mult și profesorii au „glumit" pe seama lor.

| aumih16 a răspuns:

Nu am fost! si oricum nu e nici o placere sa fii beat mahmur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La facultate am fost mahmur odata, de era sa cad din banca rolling on the floor, sau am bagat o bere odata cu niste colegi inainte de curs. In rest nu. Cu mintea de azi greu inteleg de ce am facu asa ceva, eram copil la minte...Credeam ca a bea e ceva cool.
Acum lucru de multi ani, si niciodata nu beau Nimic inainte de lucru Mi se pare Absurd/gresit
Am vazt pe altii la munca ametiti, mai rau e cand vezi femei beate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,da o venit un dezorientat fumat și râdea de profa și râdeam și eu cu el da eu de fapt râdeam de el că avea o fata de da-mi 5 mii