| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ai prefera ca culoarea funditzei, sa se schimbe?

Răspuns Câştigător
| Me_5216 a răspuns:

Ar fi dragut... ar fi ceva nou. happy

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As prefera sa se reinoiasca regulamentul

| Nicoleta a răspuns:

Daca observi, culoarea funditei este aceeasi cu cea a sait-ului. Daca s-ar schimba fundita, ar trebui sa se schimbe si saitul.
Mie imi place asa.

| Ana a răspuns:

Eu nu as vrea, imi place asa.

| TraficDeMentosane a răspuns:

Cred ca ideea lui @masteron este super big grin. Si la fiecare intrebare ar fi 3 castigatori, locu` 1, 2 si 3. :X

| CarmenR a răspuns:

Verde mi-ar placea mai mult!

| anika33 a răspuns:

Ar fi frumos sa fie mov tot site-ul, cu funda cu tot tongue.

| ZapaciLaa a răspuns:

Da. mi-ar placea ca la fiecare intrebare culoarea sa fie alta. happy

| vericika a răspuns:

Deci nu imi place nici culoarea site'ului
ar fi o idee super sa se schimbe culoarea site'ului si o data cu aceasta si culoarea fuditeibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi mai frumos dc ar fi 3 funde :una bronz, alta argint si inca una aur pentru ca asa ar fi mai multi castigatori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia era laughing Mi-e indiferent daca se schimba sau nu.