Ai putea sa te urci pana la 650 de metri?

Doi rusi au escaladat (dupa o intrare deloc legala) cea de-a doua cea mai inalta cladire din lume, fara sa-si ia masuri de siguranta. Aici e clipul lor de aproape 6 minute, perfect capabil sa tina privitorul cu sufletul la gura:

Ce parere ai de asemenea escaladari? Ai avea curaj sa faci asa ceva?

20 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nebunii adolescentine.
Turnul Shanghai, China? Impresionant.

Mai rău e de cei care construiesc aceste clădiri şi sunt nevoiţi să se supună unui risc zilnic.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

100% nu.

| FemeiaPisică a răspuns:

Îți trebuie curaj ca să urci atâția metri.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur că nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Wøodenpints a răspuns:

Aș putea, e destul de simplu. Dar nu văd de ce aș face-o. nu cred că se găsește ceva atât de interesant la înălțimea aia ca să merite riscul.
Dacă vreau să știu cum se vede de acolo, caut imagini pe net.

| drogh a răspuns:

As avea curaj sa o fac daca as sti ca totusi e totul solid si ca nu are ce sa se intample. Probabil ca, la inceput, mi-ar fi frica, dar apoi as admira peisajul laughing

| վፀiፀፀ a răspuns:

In nici un caz nu as face asa ceva -.-"

| TempestUV a răspuns:

Nicioadata.Ma ia cu rau si de la etajul 3 daramite de la 650 de metri.

| ℓανιηια a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| 2B a răspuns:

Doamne! Fereste. ce mai sunt in stare si oameni din ziua de azi.Probabil este o experienta si o senzatie faina dar eu in niciun caz nu as face asa ceva!

| Paraschivstefan10 a răspuns:

Nu ma's urca rolling on the floor

| Sărmăluță a răspuns:

Am rău de înălțime, deci nu.

| mariusflorin90 a răspuns:

Salut! da, cu ajutorul unui echipament care sa fie sigur m-asi sui chiar si mai sus de 650 de metri.

| Roxanna112345 a răspuns:

Daa ^^

| Androphyla a răspuns:

In alte conditii mai bune de siguranta, da, as putea sa ma urc. Altfel, nu!

| Soltuz_Codrin_1994 a răspuns:

Da

| Mikky767 a răspuns:

Aș putea să urc, dar n-am curaj.

| catanapetreandrei a răspuns:

Daca as fi un super erou