| doarUnCopilprost a întrebat:

Ai un anotimp preferat? Care?

Răspuns Câştigător
| Bøøgey a răspuns:

Primavara.

5 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Intrebarea asta e un fel de : "De ce curcubeul are numai 7 culori?" laughing

Pai...

Sa vedem, din punctul meu de vedere fiecare anotimp are propriul sau farmec si poate fii anotimpul tau preferat si din cauza unor amintiri petrecute in acel timp...parerea mea.

Eu una am o filozofie ca de frig te poti imbraca, dar la caldura nu-ti poti da pielea jos...deci in momentul asta as spune Iarna si probabil Iarna as spune Vara...desi ca si clima, imi place Primavara laughing

Daia parerea mea e ca nu poti alege...pentru ca toate au farmecul lor si trebuie sa ne consideram norocosi, pentru ca avem 4 anotimpuri.

| LiimeXdx a răspuns:

Hello. :** Un anotimp preferat...Pai ador anotimpul vara.E vacanta, pot face un picnic cu prietenii. Pot merge la mare.

| thegatekeeper a răspuns:

Toamna, desi nu prea imi pasa ce vreme este afara, fiindca nu ies foarte des din casa. Prefer toamna pentru ca nu e nici prea frig, nici canicula, nu e atat de insorit si uneori mai si ploua, ceea ce imi place.

| gabby77 a răspuns:

Toamna

| Sociopat a răspuns:

Toamna