Ai urca la 500 de metri ca sa schimbi un bec?

Daca saptamana trecuta povesteam aici despre tinerii care escaladeaza cladiri si inchid ochii in fata tuturor pericolelor care-i pasc, azi va aducem in atentie un angajat cu o slujba iesita din comun: treaba lui e sa urce un turn de aproape 510 metri... ca sa schimbe un bec.

Totusi, el incearca sa o faca in conditii de siguranta, cu ham si echipament special.

Ce ziceti? Ati putea fi in locul lui?

45 răspunsuri:
| StefanERC a răspuns:

Mi-ar place sa fiu in locul lui dar nu cred ca am atat curaj

| sarah15 a răspuns:

As vrea sa incerc, dar sigur mi-ar fi prea frica.

| mgtow a răspuns:

Ma urc cu elicopterul laughing

| Gabry01 a răspuns:

As incerca cu cea mai mare placere

| Ottakringer a răspuns:

Da,dar nu mai cobor inapoi.
Decat cu parasuta laughing

| PinkkRosee a răspuns:

Nu,țin la viata mea laughing

| Dariusuu a răspuns:

Ar trebui să fie plătit de 5 ori mai bine ca domnul Ponta.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ohh...da! Mai ales daca becul ala e pe Turnul Eiffel! As face "sportul" asta, numai asa, de-a dracului, sa vad fetele japonezilor care n-ar mai prididi cu facutul pozelor! Ca, deh! n-ai in fiecare zi ocazia sa vezi ciudati care se catara pe partea ailalta a scarilor.

| Alysuka2002 a răspuns:

Nu, imi e prea mila de viata mea...

| TequilaG a răspuns:

Nu, imi este prea frica sa urc la 500 de metri inaltime doar pentru a schimba un bec. Mi se pare cam periculos.

| Bog312 a răspuns:

M-as urca da de coborat...

| RockNbeer a răspuns:

De ce dracu as vrea sa fac asa ceva?

| AtateaConditii a răspuns:

As face-o odata. Cu echipament, cu pompierii jos si cu ambulanta altfel nulaughing.

| mona a răspuns:

Nu as avea curaj

| TempestUV a răspuns:

Nici in ruptul capului nu as face asa ceva.As fi predipusa sa fac un stop cardiac din cauza ca am rau de inaltime.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da, cred ca se merita efortul

| observatorul a răspuns:

Sange rece...

| adrianadragutzza a răspuns:

Mie imi este frica sa urc si pe o scara de 2 m... apai sa urc la 500 m...

| Madayna a răspuns:

Nici vorba laughing

| ForYouBaby a răspuns:

Mi-ar placea sa incerc happy mereu ceva nou este binevenit happy desi mi-ar fi frica mi-as face curaj si as face tot posibilul sa il schimb big grin happy

| OnlineMediaVideo a răspuns:

De ce nu? mai ales ca esti si legat de ceva...

| ElenaDanielaE a răspuns:

Nu, am rau de inaltime! laughing

| Raspicat a răspuns:

Da, dar depinde pentru ce suma de bani. :-))

| darrio2007 a răspuns:

Nu cred ca as avea curaj sa fac asta.

| Ghost99 a răspuns:

Nu prea cred happy

caramela
| caramela a răspuns:

Cinste si respect pentru cei care fac asa ceva si nu numai.
eu nu as putea chiar daca as fi si sanatoasa.
O zi frumoasa tuturorhappy

| daniellle a răspuns:

Hell no.

| ElenaRomann a răspuns:

As urca daca ar fi un pariu pe bani multi si sa dispun de masuri de siguranta

| Damaaaaaaaaaarys a răspuns:

Da happy