| SweetPrinces a întrebat:

Ajutati-ma crying cum sa trimit mail nu reusesc nici cum? multumesc frumos si sa imi explicati cat mai bine sa inteleg va rog

Răspuns Câştigător
| ForeignO a răspuns:

Mergi acolo unde iti verifici mailurile...

Dai pe casuta ''New'' de undeva din stanga imediat dupa casuta ''Check Mail''. Aopoi iti v-or aparea 4 spatii (ultimul e cel mai mare) In primul scrii adresa celui care vrei sa-i trimiti mesajul. In al doilea scrii adresa ta de mail(id-ul). In al treilea scrii Un titlu (obligatoriu)si in al patrulea scrii continutul (adica ce vrei sa scrii in mesaj) Undeva intre spatiul 3 si 4, este un casuta mica pe care scrie ''Attach Files''. Daca vreisa pui o poza, o melodie sau un document, apesi acolo si iti selectezi ce vrei sa trimiti!

Sper ca te-am ajutat!

Si nu uita in primele doua casute Id-urile trebuie sa fie complete. Exemplu : xyz_yxz@yahoo.com ...nu xyz_yxz

Ai grija de tine!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.aschiutta.com Un blog unde ai ce vedea...