| LolitaLo a întrebat:

Ajutoor TPU REPEDEEE! Mi-am facut un nou cont de yahoo, da nu stiu ce are, ca nu imi intra emailu-rile crying Mi-am facut cont pe weheartit, tumblr si nu imi intra emailu-rile de la astia.Si i-am dat id-u si la profa de tic, sa imi trimita lectiile si o zis ca nu mi buna adresa, da imi merge messu si ma lasa sa ma inscriu pe alte site-uri cu adresa asta. Ce are? Ce sa fac, sa imi fac alta adresa? Daca nici aia nu o sa meargacrying? Help me crying +Funda

1 răspuns:
| Copila2016 a răspuns:

Verifici Spam-ul inboxului, raportezi problema, creezi un cont nou și dacă nu îți merge încearcă Gmail-ul, etc. Sunt foarte multe rețele de mail-uri pe care nici eu nu le știu. Te descurci tu că orice este posibil!