| CutiuțăCuSurprizeツ a întrebat:

Ajutor. Am 12 ani si ma simt grasa. Nu sunt, dar am 36 de kg. Mananc multe dulciuri si nu ma pot abtine. Va roOg ajutati-ma cu un regim de manncare sa nu ajung o obeza cand voi fi mare. sad

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Tu glumesti? La 12 ani 36 de kg si te simti grasa? Oricum, acum depinde si de inaltimea ta. Oricum, am cititi in bravo girl ca nu e deloc "IN" sa te infometezi ca sa slabesti, mai bine faci sport. Incearca sa mai abtii totusi de la dulciuri, mananca un fruct cand iti vine pofta de ceva dulce. Te va potolii. Si, de asemenea inceraca sa eviti sa mananci dupa ora 7 seara, sau daca mananci in cantitate foarte mica.
O zi buna!