| Lavy_5428 a întrebat:

Ajutor! Ne-am certat rau(greseala mea) si vreau sa ne impacam... Un sms tare va rog!

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Uite cateva faine love struck
Cand te-am vazut prima oara mi-a fost frica sa nu te plac. Cand te-am placut, mi-a fost frica sa nu te iubesc. Cand te-am iubit, mi-a fost frica sa nu te pierd... iar acum mi-e frica sa traiesc fara tine. Te iubesc.love struck

Te-am cunoscut intr-un tarziu, cand sufletul mi-era pustiu, ca te-am vazut e vina mea, ca te-am placut e vina ta, ca te iubesc si nu te pot uita asta nu cred ca-i vina mea. Asta sunt eu si nu gresesc pastreaza`ma caci te iubesc.

Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte. Te iubesc!

Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE!

Nu esti linga mine, dar esti in gandurile si inima mea... mi-e dor de tine.

Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine... dar un singur lucru stiu. mi-e tare dor de tine...

Iubesc trei lucruri pe lumea aceasta: Soarele, Luna si pe Tine. Soarele este iubitul meu ziua, Luna ma alina noaptea si pe tine am sa te iubesc pentru totdeauna.

Cand un strop de ploaie va atinge gura ta, sa stii ca este o sarutare trimisa din partea mea.

M-am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede, m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine. Abia atunci am realizat cat de bogat sunt!

Cre ca o sa-ti placa :* smug

1 răspuns:
| Florry_5004 a răspuns:

Un mesaj simplu :" te iubesc baby.imi pare rau ca ne-am certat.sad "