| Rob3rtoCarlos2012 a întrebat:

Va rog, ajutati-ma! M-am certat cu prietena mea din cauza unui baiat, pe care am crezut ca-l place, mi-am cerut scuze, am incercat sa repar greseala prosteasca pe care am facut-o, dar ea a vrut sa ne despartim.A zis ca ma iubeste si mereu voi ramane puisorul ei...dar nu vrea sa ne impacam... sunt distrus si nu stiu ce sa fac. putin ajutor, va rog? sad O iubesc prea mult si nu vreau sa se strice asa sad

1 răspuns:
| Yourevilfriend a răspuns:

Poate vrea doar o pauza, un timp in care tu sa-ti dai seama ca ai gresit si ca nu poti arunca intotdeauna cuvinte pe care nu prea poti sa tii le asumi.
"Te iubesc dar ma despart de tine".o pura prostie, dar fiecare cu conceptia lui. Incearca mereu si mereu, sa-i repeti ca ai gresit si-ti pare rau. Adevarul adevarat e ca n-ai avut suficienta incredere in ea.dar degeaba-ti zic acum.
Va dura un timp, dar daca ea te iubeste intr-adevar te va ierta, trebuie doar sa insisti, sa-i arati ca-ti pasa, prea mult chiar, de asta ai ajuns sa crezi ce-ai grezut. Ti-era prea teama sa n-o pierzi.winking(