| anonim_4396 a întrebat:

Alloha`!:*Ce radio`uri din astea on`line mai stiti?big grin Nu mai stiu ce sa ascult.yawnDa` nu radio ZU sau Kiss Fm.altceva?batting eyelashes Dar nu cu manele sau popularabatting eyelashesbig grin. >Atat...mercibig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.radiolive247.ro
Asta il ascul eu:D

4 răspunsuri:
| MM a răspuns:

ProFm Live. Poti sa alegi intre ProFm Dance, Black, Gold, Love, House, Oldies, Latino, Rock, Jazz si altele.
http://www.profm.ro/radio/profm

| remus a răspuns:

Intra pe google si tasteaza,, radio romania internet", scris cu majuscule (litera mare) aici gasesti tot ce-ti doresti, succes!

| alex2009 a răspuns:

Asculta info pro un radio facut bine mie imi place

| KeepCalm a răspuns:

Http://80. 74. 61. 64:8000/listen.pls