| SilentRain a întrebat:

Alloha, pe o scară de la 1 la 10 cat de aiurita a fost ziua ta astazi?

14 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

| RAY a răspuns:

| Hammurabi a răspuns:

1.
Relax total.
Plajă, baie în mare, bere rece... păcat că am intrat de serviciu la 19.00 laughing

| alina2k18 a răspuns:

| GoldenZenith a răspuns:

101.

| Endoryus a răspuns:

Nici nu exista nota atat de mare sa fiu sincer.

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Ce ai patit? papusa din silicon a prins viata si tea parasit?

| SilentRain explică (pentru Endoryus):

Macar a trecut o mare parte din ziua asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3.A fost o zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

11 am spus nu pentru prima datã.

| Roxin a răspuns:

-1

| wpetterssone a răspuns:

Aiurita? Ciudată? Foarte puțin ciudată. Am făcut tot ceea ce mi-am propus. Am ajuns acasă la 9, m-am culcat, m-am trezit la 12, am mâncat, am ieșit la cumpărațuri, apoi am făcut mâncare. Am ieșit în predicare, m-am plimbat. A fost o zi bună pentru mine, dar pentru voi?

| SporeBox a răspuns:

| rainbowkiss a răspuns: