| LarisaLariissaaa a întrebat:

Am 1.60 si cataresc 57kg. Imi puteti recomanda o dieta practica si rapida pentru a pierde in greutate...

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dieta atkins garantat slabeste si alergare 30 de minute sau 5 sprinturi de 1 minut pe zi, multa bafta, vezi ca dieta e fara carbo

| gemeni6226 a răspuns:

Dar vrei sa devii anorexica? La 1.60 e foarte buna greutatea de 57 kg.Eu cind am fost fata am avut 66 kg la 1.62 cm si nu eram grasa deloc.

| Holy2010 a răspuns:

Dieta disociata sau hiperproteica plus cat mai multa miscare.