| chiftelutacrocanta a întrebat:

Am 1.80 m,care ar trebui sa fie greutatea ideala pentru aceasta inaltime? Difera de la o persoana la alta, sau care ar trebui sa fie greutatea ideala pentru o persoana de 23 de ani si cu o inaltime de 1.80m?

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Sincer sa fiu, cred ca 70-80kg, dar nu cred ca sunt cea mai indicata persoana care sa spuna asta, ca eu am 175cm, si am doar 60kg, si mai vreau sa slabesc 3-5kg. Probabil difera de la persoana la persoana.

| justanotheruser99 a răspuns:

Aproximativ 70 kg (75, daca ai masa musculară)

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Multi inainte chifteluta.

| AdrianVoicu a răspuns:

In sfârșit o întrebare normal!, amin

| Andwta a răspuns:

80 de kg, dar depinde si de persoana. Poate sa aiba si 70 kg