| ღMikyღ a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa imi fac un card Visa la Banca Transilvania... Am auzit ca iti poti face daca esti minor numai cu acordul parintilor. Oricum, vreau sa imi pun alocatia pe card si acum intrebarea mea este: Pot plati cu banii de pe cardul acela un statut la un joc? De exemplu: la Stardoll pot plati un statut de Royal cu acel card?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sub 14 ani nu-ti face nimeni. Se poate face doar cont si numai in prezenta si sub semnatura parintilor. Card nu se elibereaza.