| ViseColorate_4467 a întrebat:

Am 2 intrebari:

1.Am parul ondulat mediu.Cum as putea sa ma tund astfel incat sa am mai mult volum si sa imi evidentiez carliontii?
PS:am breton lung pe o parte pe care as vrea sa il tund mai scurt dar nu stiu cum.(am fata ovala)

2.Nuantatorul afecteaza parul? as vrea sa-mi fac cateva suvite care sa se duca la cateva spalari dar mi-e frica sa nu imi stric parul.

Răspuns Câştigător
| freehugs a răspuns:

Cre ca ai putea sa il tunzi bob dar nu bob din'ala prea scurt... uite o colega de'a mea de clasa are parul putin ondulat si are o tunsoare bob si ii sta super...doar ca ea nu are breton.
Nunantatorul nu afecteaza parul doar ti'l coloreaza. Uita'te si pe google sa vezihappy

1 răspuns:
| NowRelax a răspuns:

Du-te la un hair-stylist si acolo vei primi toate raspunsurile care te intereseaza.