| cristi27 a întrebat:

Am 3 pui de bison maltez si unul din ei vreau sa il dau gratis.Cine il vrea? nu am nici o pretentie financiara doar sa veniti sa il luati.

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

Eu vreau pacat ca stai in hunedoarasad

72 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Offf!

| cristi27 explică:

Bubulina daca il vrei gaseste o modalitate sa ajunga catelusulla tine acum repede, daca mai ai rabdare 3 saptamani til aduc eu, am concediu din 25 august si ma duc la galati si am sa trec si prin bucuresti ce zici?

| cristi27 explică:

In constanta am fost acum o lunahappysorry nu mai ajung

| cristi27 explică:

Catelusul este dat...sorry

| Chocolate a răspuns:

Mie mi-ar placea catelul dar am nevoie de vreo 2 zile pentru am convinge parintiihappy

| Chocolate a răspuns:

Catelul il iau eu, am rezolvat totul, si suntem la cativa km departarehappy, sper sa fie seriozitate in chestia asta si sa fie totul binehappy, multumesc:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mileycyrus isi dorea un catelus.incearca sa iei legatura cu ea:
http://www.tpu.ro/......e-adoptie/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai..prin constanta nu ajungi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat...ca l-as fi iubit ca pe copilul meu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dat catelul deja?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi il mai ai ca vin eu si il iau...serios daca il mai ai anunta-ma... am avut si eu un mascul dar a murit acum o luna si stiu ca isi doreste enorm de mult altul...sau daca ai de unde sa imi faci rost de altul...sun_shine20006

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu vreau pui de bishon maltez suna 0761790800 sau intra pe idul bia_pasca si poate vin sa il iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori catelusul pentru fetita mea. Mai e valabila anuntul?
0740499334 Dan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut as vrea eu puiul stau in constanta si daca zici ca treci prin galati n-ar fi departe uite id meu just_b0di

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. daca mai ai catel contacteaza-ma te rog, eu stau in galati dar daca e ceva vedem noi cum facem.Tel 0747755105

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

îţi ofer 500 € poţi să mi-l aduci peînă în Szombathely (Ungaria)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai cumva cetelu`?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori si eu un bichon frise daca se poate si mai ai sau ai de unde sa faci rost pls contacteaza-ma; sunt din Hunedoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi doresc din suflet un pui de bison. Il vreau de craciun dar nu am bani.Astept raspuns sandy_ela86@yahoo.com 0753202202

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il vreau.si vin sa il iau. unde?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunama urgent pentru informatia ta pe nr asta tii iau pe toti 0744856314

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau ca is innebunita dupa ei.am av dar mi-a murit. ii mai ai? eu stau in tulcea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa-l iau deoarece mai am unul si il mai vreau si pe al dumnevostra tel meu este 0721906083

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi doresc de mult un catel bison dar nu prea imi pot permite unul daca mil-ati putea oferi ca un cadou de ziua mea contactati-ma la :0742318142

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu doresc gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il vreau, sunt Mihai Elisabeta stau in bul. decebal scara c ap 35

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu a au trecut ceva luni mai ai vreun bichon turbez imi doresc la nebunie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vreau eu sunt din bucuresti contacteaza-ma diana200084

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti?
trimitemil in timisoara
sau vin dupa el