| AnaMaria42312 a întrebat:

Am auzit ca prietena lui Milan Stankovic este Radmila Manojlovic. Ce credeti despre ea?

Răspuns Câştigător
| JBeebsAndUsher a răspuns:

Eu nu prea ascult muzica sarbeascahee hee tatameo asculta pentru ca ii sarb. toate muzicile sarbestiis frumos love struck da milan stankovic imi pl cel mai mult :X:X. si "fireflie" sa stii ca milan stankovic ii fff cunoscut in serbiawinking

17 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cine-s astia?

| Firefly a răspuns:

Cui ii pasa de prietena unui om total necunoscut, total neinteresant?

| Elle a răspuns:

'Nu-mi pasa daca primesc stupid'

Cine-i Radmila aia? laughing Cu ce se ocupa?

| GreenBubbleLove a răspuns:

WTF... fata aia arata ca o baba mda nu stiu cum a putut milan sa o gaseasca chiar p ea din toate fetele alea care il urmaresc...concluzie milan-un dulce radmila-o babaciune big grin

| sherlynn a răspuns:

Ultimuu` rasp anOnim este a meuu` numa ca at nO eram lOgata :X
♥ Milan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E draguta dar este mai mare decat el, cu un an.Sa sti ca ai auzit gresit, nu-i place de ea.Eu il cunosc pe Milan, am numarul lui si suntem buni prieteni.Eu am 20 de ani si chiar daca sunt romanca a batut de cateva ori apropoul de o nunta cu mine (bineinteles)(cand am fost la el acasa), dar nu sunt de acord, ma mai gandesc. E de treaba Milan si e adevarat ca este foarte cunoscut in Serbia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decii in primuu` rand il adOr pe Milan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiuu` 100% cei 2 au fost impreunaa dar acum sincer nu stiu daca mai sunt...nici macar nu mai stiu ce sa cred sad deOarece cei 2 nu au vOrbit niciOdataa ca ar avea vreO relatie chiar daca sunt diverse pOze cu ei
Oricum se pOtrivescc de minunee aman2 fiind extrem de frumOsii
Si cu tOata nebunia de la EurOvisiOn Rada a devenit si mai pOpulara ceea ce si mai multe persOane vor afirma relatia lOr :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da is impreuna...si fac un cuplu super dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dragutza.Si mai este inca cu ea. Mie imi place de el si abia astept sa plec in serbia, poate am sa il cunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ff tare milan si foarte frumoss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este dragut, mai mare decat el cu vre 2 ani, dar daca lui i-a placut de ea inseamna ca trebuie sa fie foarte de treaba :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm.radmila nu cred ca e chiar genul de fata potrivita pentru milan.ba mai mult radmila a parut in ziar zilele astea imbratisanduse in fata unui club din belgrad cu tenismenul Novak Đoković poate il stiti de la US Open de anul asta, dupa 8 luni de relatie s-au despartit in 2009 si acum sunt inmpreuna de ceva mai multa vreme.nu stiu exact de cat timp.si apr pentru cei care nu stiu si isi dau doar asa cu parerea.Milan este foarte cunoscut in Serbia si si-a reprezentat tara anul asta la Eurovision.asa a devenit cunoscut in afara serbiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este potrivita pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata bine, dar nu stiu cum e in realitate. Tu ce parere ai?

| xxxxxlovexxxxx a răspuns:

Da,Rada chiar este prietena lui Milan si este foarte draguta si fumoasa, l-a sprijinit multpe Milan, mai ales dupa conflictul cu Grand...

| Daniela_3337 a răspuns:

Nu cred ca mai sunt impreuna.Milan e un tip super!love struck