| Berrii a întrebat:

Am auzit si eu de un magazin, ma cheama opt shop unde e si cum e, adica sunt ieftine sau scumpe?

P. S. UNDE pot gasi si eu magazine Burberry in Romania.

3 răspunsuri:
| diddy_2463 a răspuns:

Adresa la "Ma cheama OPT SHOP " : Calea Mosilor, Bucuresti
Preturile sunt medii si hainele sunt aduse din Anglia. Probabil ai auzit de magazinul asta din revista COOL GIRL.

| diddy_2463 a răspuns:

Un magazin Burberry se va deschide pe 11 mai 2011 => http://www.wall-street.ro/......de-40.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma Cheama Opt este pe Mosii vechi (Cl. MOsilor), la colt cu Hristo Botev. Dupa parerea mea hainele sunt foarte ok, nu trebuie sa cauti ca sa gasesti ceva super, toate sunt in stare excelenta (desi fetele de acolo mi-au zis ca e SH), multe am gasit chiar noi. Preturile sunt bune, nu foarte ieftine, dar se merita avand in vedere ca calitate are marfa. Au posete extraordinare acolo, si am fost recent si mi-am luat si doua draperii, nu mi-a venit sa cred cat au fost de ieftine! Si fetele de la magazin sunt foarte dragute happy