| andrada1593 a întrebat:

Am cartela orange prepay cu abonament de 5 euro/luna dar nu pot face cost suplimentar.inainte puteam sa intru in orange young dar acum nu mai pot.care ma puteti ajuta? va rog spuneti-mi ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Bucura`te ca nu poti sa faci cost suplimentar. Eu am delfin 8 si am cost fara sa-l fac sad Nu cred ca ti-ar placea sa patesti asa. Dar oricum du-te la un reprezentant Orange si spune`i problema ta. Ei sunt cei mai potriviti pentru a te ajuta.