| s3by98 a întrebat:

Daca vreau sa imi cumpar acum o cartela prepay Orange si sa intru in Orange young se mai poate?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te poti inscrie in Orange Young daca ai intre 14 si 26 de ani.
Te poti inscrie in Orange Young prin apel gratuit la *100#, ramura Orange Young, la activarea oricarei optiuni din oferta, daca trimiti SMS la 211 cu codul tau numeric personal sau din contul tau Orange.
Gasesti toate informatiile aici http://www.orange.ro/young/pentru-prepay.html.
O zi buna,
Orange Helper

| s3by98 explică (pentru OrangeHelper):

Mulțumesc pentru raspuns. Aveam o mare nelamurire deoarece din ceea ce apare pe site-ul Orange se intelece ce ati raspuns si d-voastră, dar unul din consultantii Orange a tot incercat sa imi explice ca Orange Young nu mai exista din 1 noiembrie 2013.