| christis1234 a întrebat:

Am castig de cauza daca: un administrator de bloc mi-a batut fratele si l-am dat in judecata...sunt in proces si acum din ianuarie... Ce parere aveti? am castig de cauza? rasp pls

Răspuns Câştigător
| cristi27 a răspuns:

Daca fratele tau sia scos hartie de la medicul legist ai sanse sa castigi, daca nu este putin complicat, o sa dureze mult iti trebuie martori si alte dovezi si mai e ceva...traim in romania, tara tuturor posibilitatilor

5 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

In mod normal daca l-a batut degeaba ai castig de cauza dar nu uita totusi suntem in Romania, si mai pierzi si prin tribunal atata timp.Succes.

| Brigitta a răspuns:

Intr-o lume normala ar trebui sa castigi. Dar Romania nu se inscrie in lumea aia...

| florar a răspuns:

Dandaca ai scos un certificat medicolegal si daca ai martor ca ala l/a batut si nu altcineva. mai plateste si spitalul.

| kayan a răspuns:

L-ai dat in judecata pentru ce? vatamare corporala?

| naya a răspuns:

As avea curiozitatea de a vedea cum ai scris tu vreo declaratie la politie.mare curiozitate.