| StrongHeart a întrebat:

Am cateodata vise din care nu ma mai trezesc si sunt adormit in acel vis,un fel de vis intr-un vis.
A mai experimentat cineva asta? Sa fie deviatie de sept sau ceva cu respiratia?
Nu se intampla foarte des,dar cand se intampla,ma trezesc foarte obosit, ca si cum as fi carat saci cu ciment cand de fapt ar trebui sa fiu odihnit.De ce? E de la respiratie?

1 răspuns:
| Florin9Florin9 a răspuns:

Da, am pățit, dar nu am fost curios să mă documentez despre cauze.