| adinescu a întrebat:

Am cateva intrebari in cap care pentru mine sunt o problema mare si probabil mai sunt si au mai fost si alti cu aceeasi problema. C fac dupa c termin liceul? la ce facultate dau? unde anume o sa ma angajez? momentan fac liceul la l. p. s

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

La ce facultate vrei tu, la una pe care crezi ca o poti face si bine... Iar din facutalte gasesti job, intra in mediul ONG-urilor, te vor ajuta.

| rozalia25 a răspuns:

Depinde la ce liceu esti si ce iti doresti sa devii. Te poti angaja part-time sau full time. Eu iti recomand part-time.

| adinescu explică:

Am spus ca sunt la l. p. s (liceul cu program sportiv)