| Mihaitzu05 a întrebat:

Am cautat in arhiva de intrebari si fost postate mai multe intrebari de genu : "cum ajung la dragonul rosu?" din diferite locatii. dar nu am gasit vreo intrebare care sa ma avantajeze, avand in vedere locatiile de plecarehappy eu as vrea sa stiu cum ajung la dragonul rosu din gara de nord. nu sunt din bucuresti si as vrea calea cea mai scurta si de preferabil fara taxi`uri ca sigur m`as arde la buzunar. daca nu se poate din gara de nord. ce as putea lua din gara de nord (mijloc de transport in comun) catre o anume locatie si de acolo spre dragonul rosu happy sper ca m`am facut inteles laughing mersi mult.

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Metroul Gara de Nord-Costin Georgian si de acolo pleaca masina lor GRATUIT din juma in juma de ora.

| Mihaitzu05 explică (pentru ASIGURATORUL):

Mersi multwinking