| LuYz@ a întrebat:

Am citit cartea"fram ursul polar" doar pana la momentul cand deschide cu laba zavorul de la usa. Imi puteti spune ce s-a intamplat dupa aceea? am o fisa de lectura de facut si trebuie sa o sac repede! pls!

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

La acest link ai un foarte scurt rezumat care sper sa te ajute http://ro.shvoong.com/books/childrens-literature/1909234-fram-ursul-polar/

9 răspunsuri:
| LuYz@ explică:

Asta as vrea sa stiu si eu ca nu mai am timp sa o citesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luyz, la mine in carte nu se mai cunoaste cum mama naibii or fi tiparito astia.la tine se vede scrisul? pai chiar asa, ce o fi facut mai departe? ca sunt si eu curios? poti sa-mi spui te rog? in mare asa.fram, scapa? pana la urma? sau moare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog imi zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am de facut unul si nu am apucat sa o temin pe toataaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami si mie fisa de lectura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si am nevoie de fisa de lecturasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa aceea tu vii in patul meu ca sa te *** bine happy asta este
esti buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa iesi cu mine