| SERIALS a întrebat:

Am citit pe net urmatoarele si ma sperie si mai mult situatia data: Când ceasul se apropie de ora 3 AM ceva ciudat se întâmplă in jurul nostru. Vălul dintre cei vii şi cei morţi devine mai subţire, permiţând trecerea liberă între cele două dimensiuni. Demonii, fantomele, creaturile interdimensionale se strecoară in lumea celor vii, creând haos şi chinuind oamenii care dorm...
Xavier Remington, fondator şi preşedinte al "Mystic Investigations" declară: Legenda spune că atunci când te trezeşti exact la ora 3 AM, fără vreun motiv anume, într-o stare de teroare, diavolul ţi-a făcut o vizită, la propriu sau in vis.

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce ai fumat?

| gemeni6226 a răspuns:

Omul care se roaga in fiecare seara nu are de ce sa se teama.