| KTY123 a întrebat:

Am cont pe Facebook ca oricine altcineva, dar intreb daca imi creez o pagina imi va aparea si numele acolo sau pot ramane sub anonimat? Iar pagina creata imi va aparea in cronologie sau nu? As vrea sa imi creez o pagina, un fel de blog personal dar fara sa se stie cine sunt. MUltumesc anticipat!

1 răspuns:
| corneljipa a răspuns:

Numele paginii nu-ti va aparea in profilul tau, vei putea posta in pagina nou creata si cu numele tau, si ca administrator cu numele de pagina. Singura problema e sa rogi alta persoana sa o recomande prietenilor, altfel vor afla. Si acea persoana probabil va sti ca-i pagina ta. Succes!