| Lucian_Nectare_Balta_1984 a întrebat:

Am cont pe facebook si prin acest cont am creat un cont secundar com il pot sterge?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Adica ai creat un Fan Page?

FACEBOOK - CUM STERGI O PAGINA (FAN PAGE)! In primul rand trebuie sa fii singurul/a administrator al acelei pagini! (fara alte persoane cu drept de administrator)
Logheaza-te pe Facebook -> intra pe pagina ta -> da click pe -> Editeaza Pagina si din lista alege -> Administreaza Permisiunile -> Click in stanga pe -> Modifica Drepturile -> si jos de tot in pagina ai -> Delete Page: numele paginii tale -> click pe el si Sterge.
Bafta!