| byyo a întrebat:

Am cont pe onbux si am trimis acum o luna cererea de plata, dar nici pana azi nu mi-au virat banii.Eu as vrea sa-o intreb pe moderatorul Shaman despre contul meu, dar nu pot scrie pentru ca am contul in verificari... Daca ar putea unul din voi sa-o intrebe pentru mine (numele de cont este byyo) as ramane datoare.

Răspuns Câştigător
| 62mariaelena a răspuns:

Stai linistita ca nu iti mai baga banii, nici mie nu mi-au bagat, cred ca o sa inchida site-ul, eu de vreo 2 luni nu mai intru ca nu au vrut sa bage banii si m-am suparat