| Sebastian_Wild_1984 a întrebat:

Am creat un site de la 0 prin cod html si css si anume http://www.wsadesigns.tk Nu inteleg de ce in yahoo si bing sunt pe primele locuri dar pe google nici nu ma vad?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fiindca in evidentele bazelor de date Google sunt mult mai multe site-uri decat in celalalte.
Daca n-ar exista Google, internetul aproape ca ar "muri".
Poti face optimizare prin cuvinte si expresii cheie si alte expresii cheie, dar trebuie sa treaca chiar luni de zile sa ai vizualizari suficiente pentru a ajunge pe primele 3 pagini...
Daca platesti, sansele ti se maresc.

Bula
| Bula a răspuns:

Inca ceva: reclama de pe prima pagina este cam... inselatorie.

Prin design NU poti optimiza cautarea!
Ca dovada este chiar site-ul tau tongue