| valThina a întrebat:

Am dat pe facebook peste acest mesaj : Suntem o familie care are nevoie de ajutorul dumneavoastra!
Fetita noastra, Daria-Nicoleta, are 1 anisor si 2 luni si sufera de doua boli crunte Tetrapareza Spastica si Hipoacuzie Neurosenzoriala Bilaterala Profunda ( nu aude ).

Va invitam pe aceasta cale sa vizitati situl ei http://www.despadaria.ro unde veti primi informatii clare despre situatia noastra, despre modalitatile prin care ne puteti ajuta si cum ne puteti contacta!
Avem nevoie de ajutor pentru a incerca sa-i oferim Dariei sansa la o viata normala!

Va rugam trimiteti acest mesaj mai departe, poate sunt printre pritenii dvs oameni care ar avea posibilitatea sa ne ajute si nu ne cunosc sau nu stiu cum sa o faca!

Va multumim din suflet!
Daria, Roxana si Ionut Despa

in mesaj gasiti si site-ul unde sunt informatii despre acel mic ingeras care sufera de 2 boli cumplite.fiecare dupa posibilitati sa dam o mana de ajutor, chiar si un sfat sau o rugaciune este binevenita

Răspuns Câştigător
| MihaCool99 a răspuns:

L-am dat la mai multi
PLZ,plz,plz,plz,plz, plz, plz imi da-ti funda?happy