| SmileyyXD a întrebat:

Am de facut pentru un punct in plus la nota, un desen cu tema 'Europa casa noastra'. Nu am nicio idee, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| SmokeyEye a răspuns:

Care e talentul tau la desen? Esti la facultatea de arte sau generala-liceu? In functie de asta iti pot da idei... Poti desena un omulet, schematic, stand pe un glob pamantesc. Omuletul sa fie cu picioarele pe America. In dreapta lui sa fie un indicator: "Home->" spre Europa. Poti gasi pe net desene cu globul pamantesc. Poti sa-i faci la omulet un bagaj in spate, plin cu $ verzisori.

2 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Şi pe noi ne tot freacă la cap cu asta, dar nu face nimeni şi ne promiseseră un 10 la orice materie vrem noi.
N-am idei şi e nota ta, fă-ţi singură cu ideile tale.

| xXhewlettXx a răspuns:

Deseneaza o cladire de ex si in varf i pui un steag albastru cu 12 stele pe el!
Funda?:X