| MBG a întrebat:

Am doar 13 ani, ce filme imi recomandati? Nu vreau filme de groaza, horror, actiune, drama, vreau filme de copii, trimiteti-mi link de unde pot downloada filmul/filmele.
Cel mai frumos film/Cele mai bune filme primeste fundita

3 răspunsuri:
| MBG explică:

Oricare

| davidwarner a răspuns:

Cauta Twiliht, New Moon, Eclipse, 17 Again, Remembe me(asta e cam drama, dar merita vazut), The breakfast club. Nu stiu site-uri de unde poti sa downloadezi, dar daca scrii pe google numele filmului gasesti multe siteuri unde poti sa il vezi online.

| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Ce fel de filme, animatie sau cu adolescenti?