| clau_3661 a întrebat:

Am downloadat dupa google Gimp si avea doua casute dreptunghiulare. Din greseala am dat "X" la una din ele si nu mai imi apare! Am Sters programul si l-am downloadat din noua si tot fara o casuta a ramas! Ce pot face?

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Dezinstaleaza-l din: start-settings-control panel-add remove programs. Daca doar l-ai sters e posibil ca optiunea setata la vechea instalare sa fi ramas. Restarteaza si instaleaza din nou.

2 răspunsuri:
| knnight a răspuns:

Poy eu stiu ca la gimp o casuta e binebig grin

| 1968 a răspuns:

Da restabilire sistem si te duci cu o zi in urma si incerci di nou