| Elegant a întrebat:

Cum sterg ISTORICUL de Navigare de pe Google? adica daca scriu in casuta de la google o chestie imi apare chiar daca am sters istoricul de la google. Cum rezolv?

3 răspunsuri:

Instalezi CCleaner. Te duci la sectiunea aplicatii. Selectezi Autocomplete from History la browser-ul pe care il folosesti si dai Clean.

| RobyDeveloper a răspuns:

Salut, intra pe google.ro apoi apasa CTRL + H si acolo o sa iti apara delete history.
Daca esti interesat de subiectul la care ai intrebat te astept cu un cont pe http://gh-zone.eu

| Ηλοδεξ_Λαυρεντιυ_1999 a răspuns:

Pur si simplu accesezi istoricul daca esti pe pc apesi CTRL+h (h de la history) si dai sterge datele de navigare daca esti pe telefon sa nu te complici intri in setari la aplicatii si stergi datele de la aplicatia google