| oanita a întrebat:

Am facut dragoste cu sotul meu dupa o zi ce mi-a trecut ciclul fara sa ma protejez dupa o luna mi-a venit ciclul dar foarte putin timp de 2 zile dar scurgerile au fost foarte putine se poate sa fiu insarcinata?

3 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Este foarte posibil. Un test de sarcina ai facut? Iti recomand sa faci unul, cine stie poate ai un bebe frumos pe drum. love struck

| Yuji a răspuns:

In asemenea cazuri este foarte posibil sa ai gemeni.

| iris_7882 a răspuns:

Buna! nu prea cred sa fii insarcinata, dar pentru siguranta ta, fa-ti un test de sarcina!