| Biuka a întrebat:

Am facut o prostiee :-s. Deci un baiat vroia sa isi schimbe parola la YM. Si m-am oferit sa-l ajut. Ptr ca eu stiu cum happy. Asa. i-am schimbat`o. Si i-am spus pe mess cum e noua parola. Si a zis. ok. bla bla. Si a iesit...
Ziua urmatoare asa de curiozitate am vrut sa intru pe id-u lui >:". Sa vad pe cine mai are whistling. Si am incercat de o mie de ori parola si nu merge.sad. Acum nu a mai intrat de 4 zile pe mess si a tem ca nici lui nu`i merge parola. I don't want to see. Ce sa fac. Cand am schimbat parola trebuia sa aleg una din intrebarile alea si sa raspundhee hee. stiu ca am raspuns cu " abcd". Si nu merge sad. Nu stiu ce sa mai fac. Probabil ca a ramas saracu` fara id din cazuza mea. :-

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Pai daca ai raspuns la intrebarile alea gresit asta inseamna ca nu i-ai schimbat parola, inceraca sa intrii cu aia veche sa vezi ca mergeee

| valy a răspuns:

Nimichappy