| Pryntzessyk a întrebat:

Am facut un cont pe metin2fun si unul pe metin2tim. Mie la metin2fun imi arata ca ma pot conecta si pe metin2tim. Cand incerc sa ma conectez imi arata nume sau parola gresite. Id si parolele mele sunt la fel deci nu ar trebui sa fie o problema. Dar nu ma pot conecta. Plzzz! Ajutati-ma! Oare ce sa ma fac? crying crying crying

Răspuns Câştigător
| uSeR_6817 a răspuns:

Eu am jucat ambele metinuri si asa imi facea si mie. este defect metin2tim... o funda imi dai?