| Alynutzaaa a întrebat:

Am filmarea de la majorat si as dori sa selectezcateva secvente din ea insa cand deschid dvd`u apare VIDEO_TS si AUDIO_TS nu pot sa-l deschis asa in Bs Player ca un film normal k apoi sa selectez secventele cu RealPlayer. Cum sa le transform daca se poate numi asa ca sa pot deschide intreg filmu de o ora si cv in Bs Player, normal!?

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai Bs Player Pro, nu ala free. Intri in Bsplayer si ii dai "Open DVD" si alegi partitia care e dvdu.