| Barajag a întrebat:

Am fost felicitate de catre barbati pentru ziua aceasta, acum este randul nostru a femeilor sa aratam ca totusi respectam barbatii. Urez tuturor barbatilor "La multi ani pentru ziua de maine.Se spune ca maine se vor bea 44 de pahare. Dragi barbati nu va avantati prea mult, altfel va scadea respectul nostru pentru voihee heeVa doresc multa fericire alaturi de persoanele dragi vouahappy

6 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Numai bine, multă sănătate şi noroc, la fel şi ursului dumneavoastră! Nu exageraţi cu berea, am auzit că nu`i bună pentru stomacul ursuleţilor.

| OanaG a răspuns:

La multi ani tuturor barbatilor...hee heepentru maine.

| Roby67 a răspuns:

Multumesc mult, dar eu mai trebuie sa mai astept cu paharele pentru ca la noi ziua tatalui (Vatertag) este pe 13 Mai. Trebuie sa mai astept pana atunci sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult si ai grija ursului si fa-l fericit si nu-i da timp sa bea.Despre mine pot spune ca am sa beau 44 de pahare dar de ceai sau suc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma alatur si eu tie, si le urez rabdare, iubire si sperante implinite.
Si le mai urez moderatie la paharutele de maine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te bucura prea devreme. Eu v-am urat la multi ani, dar se pare ca urarea mea nu a priit cuiva, pentru ca a disparut. Mi-au sters postarea in care va doream numai bine. Sint fericit sa vad ca adminii ma iubesc in asa hal, ca m-ar gitui cu funditele primite.