| beyonce99 a întrebat:

Am gasit intr-o carte o intrebare,care suna asa: Ce li se intampla,cu adevarat,printilor, dupa casatorie? ROG seriozitate.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nimic special.
Raman tot printi iar sotiile lor devin printese. In plus copii lor devin mostenitori la tronul bunicului lor.

Nu se intampla nimic cu adevarat special in afara de a se stabili succesiunea la tron pe termen lung.

| Unicorn67777 a răspuns:

| Smecherus a răspuns:

Stiu de unde e intrebarea:din caietul de vacanta de a v-a de romana.

Doua variante:
-nimic neobisnuit;
-au parte de alte aventuri.